Хустський професійний ліцей

ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

Мова освітнього процесу: українська

Новини

Новини

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

 З 22 до 28 травня в Україні триває тиждень професійної освіти.

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

 8 травня в Хустському професійному ліцеї на базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» відбувся Конкурс фахової майстерності, в якому прийняли участь 12 учнів навчального закладу.

Нагородження за волонтерську діяльність

 04 травня 2023 року, у виставковій залі Хустської міської картинної галереї, управлінням культури, молоді і спорту Хустської міської ради проведено засідання Студентської ради, на якому відбулось нагородження студентських колективів навчальних закладів міста, які з лютого цього року активно долучалися до волонтерської діяльності по виготовленню маскувальних сіток для воїнів Збройних Сил України.

Участь у суперфінальній грі «Що? Де? Коли?»

 03 травня 2023 року, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я», учні Хустського професійного ліцею команда «Патріот», прийняли участь у суперфінальній грі «Що? Де? Коли?» серед 12 команд студентів та учнів навчальних закладів міста, які попередньо перемогли у підсумкових інтелектуальних іграх сезону 2022-2023 навчального року.

Конкурс професійної майстерності з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

 Обласний конкурс фахової майстерності з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - це захід, який організовується з метою визначення найкращих учнів з даної професії в області. Конкурс проходив на базі Хустського професійного ліцею який забезпечений відповідними обладнаннями та інструментами, які необхідні для проведення теоретичних та практичних завдань.

Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

 З нагоди Всесвітнього дня охорони праці з 24 квітня по 28 квітня 2023 року в Хустському професійному ліцеї в рамках роботи методичної комісії будівельних професій пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

Професійна орієнтація учнів шкіл Хустського району педагогами Хустського професійного ліцею

 Протягом березня-квітня 2023 року педагоги Хустського професійного ліцею провели ефективну профорієнтаційну кампанію в школах. Захід був спрямований на допомогу учням обрати свою майбутню професію та підготувати їх до вступу. В процесі профорієнтації було охоплено більше 30 шкіл району.

Тиждень екологічного виховання

 З 20 по 25 березня в нашому навчальному закладі було проведено Тиждень екологічного виховання. В рамках цього тижня  були проведені  різноманітні заходи: акції, вікторини,бесіди, лекції. Подібні заходи мають об'єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.