Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Новини

Новини

Участь в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

  До Дня святого Миколая 05.12.2023 року команда «Патріот» КЗ «Хустський професійний ліцей» ЗОР позмагалася в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

В рамках Проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України»

  Адміністрація КЗ "Хустський професійний ліцей" ЗОР в особі в.о.директора Івана Романа висловлює вдячність ГО “Міжнародна фундація розвитку” за підтримки USAID “Економічна підтримка України в рамках Проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», за вашу підтримку, подарувавши нашому закладу освіти чотири ноутбуки Lenovo.

Вшанування пам’яті жертв Голодоморів

  25-го листопада 2023 року, щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Перед Хустським краєзнавчим музеєм, заступник директора Рошко М.І. та викладач історії Липчей Ю.О. вшанувати День пам’яті жертв Голодоморів та у зв’язку з 90–ми роковинами голодомору 1932-1933 рр. в Україні під гаслом «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».

Революція Гідності 2013-2014 рр.

  21 листопада 2023 року в бібліотеці ліцею, бібліотекарем Ярославською М.І., до 10-ої річниці початку Євромайдану присв’ячено

Благодійна допомога учням КЗ «ХУСТСЬКОГО ПЛ» ЗОР

  16 листопада 2023 року у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ХУСТСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ» ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ пройшла передача благодійної допомоги.

Челендж-руханка «Здорова Україна»

  16.11.2023 року в КЗ «Хустському ПЛ» ЗОР було проведено челендж-руханку «Здорова Україна» з метою пропаганди здорового способу життя серед учнів та молоді.

Профорієнтаційний тренінг: «Правильний вибір професії – моє успішне майбутнє»

  14 листопада 2023 року, практичний психолог Пригара Т.Ф. провела для учнів ліцею профорієнтаційний тренінг: «Правильний вибір професії – моє успішне майбутнє»

Турнір ерудитів «Що? Де? Коли?»

  09 листопада 2023 року, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся турнір ерудитів серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста Хуст, команда «Патріоти України» КЗ «Хустський ПЛ» ЗОР прийняли участь в грі.

Волонтерство

  У вільний від навчання час, учні зі складу Ради учнівського самоврядування, допомагають волонтерам плести маскувальні сітки для військових та виготовляють пічки.

День української писемності та мови

  27 жовтня з нагоди Дня української писемності та мови, колектив нашого ліцею і здобувачі освіти приєдналися до національного написання радіодиктанту та підтримали єднання тисячі українців.

Предметний тиждень з професії «Маляр»

  У рамках роботи методичної комісії будівельних професій з 23 по 27 жовтня проведено предметний тиждень з професії «Маляр».

Засідання Ради учнівського самоврядування

  24.10.2023 року, відбулось ІІ засідання Ради учнівського самоврядування, учасниками якої стали 18 лідерів учнівських груп.

Спартакіада до Дня Козацтва та Дня захисників і захисниць України

  13 жовтня 2023 р. в КЗ «Хустський професійний ліцей» ЗОР в спортивному залі ліцею, була проведена спартакіада до Дня Козацтва та Дня захисників і захисниць України. У спартакіаді взяли участь учні  І, II, ІІІ курсів та група ТУ.

Тренінг на тему: «Самодопомога та первинна підтримка у кризових ситуаціях»

  П11 жовтня 2023 року, в Центрі кар’єри КЗ «Хустський професійний ліцей» Закарпатської облради, відбувся тренінг на тему: «Самодопомога та первинна підтримка у кризових ситуаціях». Практичний психолог ліцею Тетяна Пригара та 12 учнів 12 групи взяли участь у тренінгу.

Всесвітній день психічного здоров'я

  Практичний психолог Пригара Тетяна, 10 жовтня провела заняття з елементами тренінгу. Учні визначили свій колір настрою, поглибили знання щодо психічного здоров'я, позитивних і негативних факторів, що впливають на нього та склали рекомендації, щоб завжди бути психічно та емоційно стійкими.

Чемпіонат Закарпатської області з міні–футболу

  06 жовтня 2023 року, відбулись змагання Чемпіонату Закарпатської області між професійно-технічними навчальними закладами з міні – футболу. В грі взяли участь 8 навчальних закладів по 8 учнів з кожного.

7 жовтня «Всесвітній день дій за гідну працю»

  Днями в ліцеї відбулась зустріч із головним державним інспектором з питань безпеки праці східного регіону Управління інспекційної діяльності в Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Келеменом Вячеславом Юрійовичем на тему: «Наш ліцей вчиться дбати про гідну працю».

День захисників і захисниць України

  З нагоди відзначення Дня українського Козацтва, Свята Покрови та Дня захисників і захисниць України з 29.09.2023 по 06.10.2023 в навчальному закладі були проведені ряд заходів.

Змагання з «Міні футболу»

  04.10.2023 року, в КЗ «Хустський професійний ліцей» ЗОР викладачами фізичної культури та спорту В.В.Фінюк та Є.О.Морозов, провели згідно плану, внутрішньоліцейні змагання з « Міні футболу».

Акція "Смілива гривня"

  22.09 2023 р. в ліцеї було проведено спартакіаду «40- Малі Олімпійські ігри», присвячені Дню працівників освіти. У спартакіаді взяли участь учні І, II, ІІІ курсів та груп ТУ.

Малі Олімпійські ігри

  22.09 2023 р. в ліцеї було проведено спартакіаду «40- Малі Олімпійські ігри», присвячені Дню працівників освіти. У спартакіаді взяли участь учні І, II, ІІІ курсів та груп ТУ.

День миру

 В рамках гуртка «Я патріот України», Пригара Т.Ф. 21 вересня 2023 року провела з учнями Виховний захід до Міжнародного дня миру " Україна бажає миру". Сьогодні мир в Україні є бажанням кожного українця. Учні підготували малюнки, читали вірші про мир, висловлювали свої думки та долучились до акції «Голуб миру» - кожен учень самостійно виготовив цього символічного птаха. Хочеться вірити, що над землею України, над нами з вами завжди світитиме золоте сонце у чистому блакитному небі. І, пам'ятаючи про загиблих, ми маємо вчитися жити в мирі. А це не так легко. Заради майбутнього нашого світу. З маленького миру — в собі самому, в групі, родині, державі — починається й великий та благодатний мир на нашій планеті.

Відкриття Центру кар’єри

 15 вересня 2023 року відбулась важлива подія – відкриття Центру кар’єри. Основна мета діяльності центру – надання допомоги учням ліцею та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар’єри; залучати до освітнього процесу успішних підприємців, формуючи якісне, професійне середовище для розвитку й подальшого працевлаштування наших випускників. Ця подія відбулася завдяки тісній співпраці ліцею із міським центром зайнятості та роботодавцями.

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння

 За результатами конкурсного відбору закладів П(ПТ)О 13 вересня 2023 року був підписаний Меморандуму про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) Гмбх в особі Керівника Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Ріпсіме Хренової-Шимкіної, з однієї сторони та Комунальним закладом “Хустський професійний ліцей” Закарпатської обласної ради в особі в.о. директора Романа Івана Михайловича.

"Розпочинаємо 2023-2024 навчальний рік з уроку про ментальне здоров'я"

 Хустський професійний ліцей розпочинає навчальний рік з особливого уроку, присвяченого ментальному здоров'ю учнів. Сьогодні, 1 вересня, наші учні не лише зустріли новий навчальний рік, але й навчилися дбати про своє психічне благополуччя. Перший урок на тему "Ти як? Повертаємось до школи" був присвячений розумінню важливості ментального здоров'я та способів підтримки.

Навчально-ознайомча поїздка на підприємства компанії HERZ Україна-Польща-Австрія

 За підсумками Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії „Монтажник санітарно-технічних систем і устаткуванняˮ, 10 фіналістів конкурсу, які набрали найвищі бали із 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України були запрошені в навчально-ознайомчу поїздку на підприємства компанії HERZ у Польщі (м. Велічка) та Австрії (м.Відень та у м.Пінкафельд).

Візит професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України

 З метою підготовки кваліфікованих фахівців, здатних ефективно працювати в конкурентному середовищі, делегати професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України на чолі з заступником голови профспілки  ОЛЕГОМ Борисовим  28 червня  2023 року відвідали Хустський професійний  ліцей, спрямовуючи свої зусилля на покращення співпраці між освітнім закладом та промисловим сектором.

Рух – це здорово!

 З метою формування здорового способу життя підростаючого покоління, залучення учнівської молоді до рухової активності і популяризації регулярних занять фізичною культурою і спортом керівником фізичного виховання Хустського професійного ліцею Фінюком Володимиром Володимировичем 21 червня 2023 року було проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів і працівників ліцею "Рух - це здорово!"

Посібники з англійської мови FOR REAL

 Днями Хустський професійний ліцей отримав у подарунок яскраві та корисні посібники з англійської мови FOR REAL. Видавництво Helbling Languages – видавці із багаторічним міжнародним досвідом, вони пропонують високоякісні та передові матеріали ELT викладачам і студентам у всьому світі.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

 З 22 до 28 травня в Україні триває тиждень професійної освіти.

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

 8 травня в Хустському професійному ліцеї на базі навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» відбувся Конкурс фахової майстерності, в якому прийняли участь 12 учнів навчального закладу.

Нагородження за волонтерську діяльність

 04 травня 2023 року, у виставковій залі Хустської міської картинної галереї, управлінням культури, молоді і спорту Хустської міської ради проведено засідання Студентської ради, на якому відбулось нагородження студентських колективів навчальних закладів міста, які з лютого цього року активно долучалися до волонтерської діяльності по виготовленню маскувальних сіток для воїнів Збройних Сил України.

Участь у суперфінальній грі «Що? Де? Коли?»

 03 травня 2023 року, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я», учні Хустського професійного ліцею команда «Патріот», прийняли участь у суперфінальній грі «Що? Де? Коли?» серед 12 команд студентів та учнів навчальних закладів міста, які попередньо перемогли у підсумкових інтелектуальних іграх сезону 2022-2023 навчального року.

Конкурс професійної майстерності з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

 Обласний конкурс фахової майстерності з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів - це захід, який організовується з метою визначення найкращих учнів з даної професії в області. Конкурс проходив на базі Хустського професійного ліцею який забезпечений відповідними обладнаннями та інструментами, які необхідні для проведення теоретичних та практичних завдань.

Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності

 З нагоди Всесвітнього дня охорони праці з 24 квітня по 28 квітня 2023 року в Хустському професійному ліцеї в рамках роботи методичної комісії будівельних професій пройшов Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище – основний принцип та право на роботі».

Професійна орієнтація учнів шкіл Хустського району педагогами Хустського професійного ліцею

 Протягом березня-квітня 2023 року педагоги Хустського професійного ліцею провели ефективну профорієнтаційну кампанію в школах. Захід був спрямований на допомогу учням обрати свою майбутню професію та підготувати їх до вступу. В процесі профорієнтації було охоплено більше 30 шкіл району.

Тиждень екологічного виховання

 З 20 по 25 березня в нашому навчальному закладі було проведено Тиждень екологічного виховання. В рамках цього тижня  були проведені  різноманітні заходи: акції, вікторини,бесіди, лекції. Подібні заходи мають об'єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.