Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Підписання

підписання  Меморандуму

        За результатами конкурсного відбору закладів  П(ПТ)О 13 вересня 2023 року був підписаний  Меморандуму про взаєморозуміння між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) Гмбх в особі Керівника Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Ріпсіме Хренової-Шимкіної, з однієї сторони та Комунальним закладом “Хустський професійний ліцей”  Закарпатської обласної ради в особі в.о. директора Романа Івана Михайловича.

         Цей крок відкриває перед нами безмежні можливості для спільного розвитку та підвищення професійної кваліфікації здобувачів освіти. Цей Меморандум укладений з метою реалізації спільної програмної діяльності в Україні у сфері професійного навчання з енергоефективності, упровадження навчальних курсів і матеріалів для отримання компетенцій у сфері  енергоефективності в рамках Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні», яка виконується на замовлення Урядів Федеративної Республіки Німеччина та Швейцарсько Конфедерації.

         Меморандум про співпрацю є документом, спрямований на заповнення прогалин у формуванні компетенцій із енергоефективності, затребуваних на ринку праці для досягнення важливих цілей.

         Ми впевнені, що ця співпраця принесе взаємну вигоду і допоможе молодому поколінню розвивати свої здібності та досягати успіху в своєму професійному розвитку.