Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Elementor #8951

відкриття Центру кар’єри

     15 вересня 2023 року відбулась важлива подія – відкриття Центру  кар’єри.

     Основна мета діяльності центру – надання допомоги
учням ліцею та сприяння їх індивідуальній самореалізації у побудові успішної професійної кар’єри; залучати до освітнього процесу успішних підприємців, формуючи якісне, професійне середовище для розвитку й подальшого працевлаштування наших випускників.

   Ця подія відбулася завдяки тісній співпраці ліцею із міським центром зайнятості та роботодавцями.

    Стрічку, що відкрила символічні двері Центру, перерізали в.о. директора ліцею Іван Роман, заступник директора Хустської філії обласного центру зайнятості  Володимир Гуц, та роботодавець приватного підприємства «Техно-Терм-Хуст» Хмара Роман.

    В.о. директор ліцею Іван Роман та гості, відзначили важливість створення Центру кар’єри, як структурного підрозділу Комунального закладу «Хустського професійного ліцею» Закарпатської обласної ради, з метою покращення співпраці  та формування в учнів навичок активного пошуку роботи, організації самозайнятості та планування кар’єри, підвищення рівня конкурентноспроможності молоді на ринку праці. Учні  ліцею мають можливість проходження практики, працевлаштування, хороші умови праці та кар’єрний ріст на підприємствах Хустщини.

    В рамках відкриття Центру відбулось підписання угоди про співпрацю між Комунальним закладом «Хустським професійним ліцеєм» Закарпатської обласної ради та Хустською філією Закарпатського обласного центру зайнятості, яка сприятиме ефективній зайнятості та професійному самовизначенню молоді, популяризації робітничих професій серед молоді, підвищення їх престижу, збільшення рівня забезпечення підприємств кваліфікованими робітничими кадрами.

  Центр стане стартовим майданчиком для побудови успішної кар’єри  випускників та надійним партнером роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву.