Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Атестаційний архів

АТЕСТАЦІЙНИЙ АРХІВ

В 2022-2023 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

  1. Рошко Тетяна Іванівна – Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»;

  2. Фінюк Володимир Володимирович – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»;

Викладачі спеціальних дисциплін

  1. Роман Інна Віталіївна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої  категорії»;
  2. Пригара Тетяна Федорівна – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Майстри виробничого навчання

  1. Хома Володимир Степанович – На відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєння педагогічного  звання  «майстер виробничого навчання другої категорії»;

  2. Букович Ярослав Іванович – Встановлення 14 тарифного розряду;
  3. Пуравець Віталій Іванович – встановлення 12 тарифного розряду.

Інші педагогічні працівники

  1. Боїшко Іван Іванович – встановлення 12 тарифного розряду;
  2. Крук Вікторія Володимирівна – встановлення 12 тарифного розряду;
  3. Букович Ярослав Іванович– встановлення 12 тарифного розряду. 
  4. Бобик Василь Васильович – встановлення 11 тарифного розряду

В 2021-2022 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

  1. Липчей Юрій Олександрович – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „спеціаліст вищої категорії”  ;
  2. Пилип Наталія Василівна – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
  3. Варга Наталія Володимирівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

  4. Теличко Роман Володимирович – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої  категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін

  1. Деяк Михайло   Васильович – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»;

  2. Гайович Тетяна Василівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої  категорії».

Майстри виробничого навчання

  1. Гербей Володимир Михайлович – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню „майстер виробничого навчання другої категорії”;

  2. Федьо Галина Михайлівна – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню „майстер виробничого навчання першої категорії”;

  3. Ізяник Іван Іванович – встановлення 13 тарифного розряду;

  4. Величко Марина Іванівна – встановлення 13 тарифного розряду;

  5. Головка Віктор Миколайович – встановлення 13 тарифного розряду.

Інші педагогічні працівники

  1. Волощук Михайло Олексійович – на відповідність займаній посаді.

Педагогічні працівники, які будуть атестуватися атестаційною комісією ІІІ рівня 

  1. Липчей Юрій Олександрович – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

  2. Пилип Наталія Василівна – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»;
  3. Варга Наталія Володимирівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»;

  4. Деяк Михайло   Васильович – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач»;

  5. Гербей Володимир Михайлович – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню „майстер виробничого навчання другої категорії”;

  6. Федьо Галина Михайлівна – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню „майстер виробничого навчання першої категорії”;

  7. Волощук Михайло Олексійович – на відповідність займаній посаді.

ПОШУК



Звіт про діяльність Хустського професійного ліцею






3D ТУР адміністративно-навчальний корпус


3D ТУР навчально-виробничий корпус








В 2020-2021 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

  1. Федина Світлана Михайлівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „спеціаліст першої категорії”  ;

  2. Теличко Наталія Михайлівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „спеціаліст першої категорії” ;

Майстри виробничого навчання

  1. Боїшко Іван Іванович – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню „майстер виробничого навчання першої категорії”;

Інші педагогічні працівники

  1. Пригара Тетяна Федорівна – на присвоєння кваліфікаційної категорії „спеціаліст першої категорії”.

Педагогічні працівники, які будуть атестуватися атестаційною комісією ІІІ рівня 

  1. Боїшко Іван Іванович – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню „майстер виробничого навчання першої категорії”.

В 2019-2020 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

  1. Росоха Тетяна  Михайлівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»;
  2. Лемак Наталія Іванівна – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

Викладачі спеціальних дисциплін

  1. Чопик Роман Володимирович – на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої   категорії» та педагогічному званню «старший викладач»;

  2. Рошко Михайло Іванович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач».

  3. Волощук Михайло Олексійович – на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої   категорії» та педагогічному званню «старший викладач».

  4. Смалюга Ірина Михайлівна – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».
  5. Пригара Тетяна Федорівна – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Майстри виробничого навчання

  1. Величко Владислав Вікторович – На встановлення 12  тарифного розряду;

Інші педагогічні працівники

  1. Теличко Володимир Іванович – на відповідність займаній посаді.
  2. Слодовнік Анатолій Олександрович – на відповідність займаній посаді.
  3. Рошко Михайло Іванович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

  4. Крук Вікторія Володимирівна – на встановлення 11 тарифного розряду.

  5. Даниловська Любов Павлівна – на встановлення 11 тарифного розряду.

  6. Боїшко Іван Іванович – на встановлення 11 тарифного розряду.

  7. Деяк Михайло   Васильович – на встановлення 11 тарифного розряду.

Педагогічні працівники, які будуть атестуватися атестаційною комісією ІІІ рівня 

  1. Чопик Роман Володимирович – на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».

  2. Рошко Михайло Іванович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач».

  3. Волощук Михайло Олексійович – на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач».

  4. Теличко Володимир Іванович – на відповідність найманій посаді.
  5. Рошко Михайло Іванович – на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».

В 2018-2019 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

1. Морозов Євгеній Олегович – на присвоєння кваліфікаційної категорії „спеціаліст другої категорії ”;

2. Крук Вікторія Володимирівна – На присвоєння кваліфікаційної категорії „спеціаліст першої  категорії ”;

3. Теличко Наталія Михайлівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін

  1. Дякун Ольга Іванівна – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «викладач-методист»;
  2. Роман Іван Михайлович – на відповідність раніше присвоєним
    кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої  
    категорії» та педагогічному званню «викладач-методист».

Майстри виробничого навчання

  1. Бобик Василь Юрійович – На відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»;
  2. Бобик Василь Васильович – на встановлення 13 тарифного розряду;
  3. Сенек Антон Антонович – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та раніше присвоєному педагогічному званню «майстер виробничого навчання першої категорії»;
  4. Сенек Надія Іванівна – на встановлення 12 тарифного розряду;

  5. Даниловська Любов Павлівна (позачергово) – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії»;

  6. Дубович Галина Юріївна (позачергово) – на встановлення 14 тарифного розряду.

В 2017-2018 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

1. Теличко Володимир Іванович- на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії „Спеціаліст вищої категорії ” та педагогічного звання “Викладач-методист”;

2. Фінюк Володимир Володимирович – присвоєння кваліфікаційної категорії „Спеціаліст першої категорії”;

Викладачі спеціальних дисциплін

1. Бобик Іван Васильович – На присвоєння кваліфікаційної категорії „Спеціаліст першої категорії”;

Майстри виробничого навчання

1. Бобик Іван Васильович – на відповідність раніше встановленому 14 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «Майстер виробничого навчання першої категорії»;

2. Хома Володимир Степанович – на встановлення 14 тарифного розряду;

3. Букович Ярослав Іванович – на встановлення 13 тарифного розряду;

Практичний психолог

Пригара Тетяна Федорівна – На відповідність займаній посаді практичного психолога та присвоєння кваліфікаційної категорії „Спеціаліст другої категорії”.

В 2016-2017 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

1. Липчей Юрій Олександрович – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії«спеціаліст вищої категорії»;

2. Варга Наталія Володимирівна – присвоєння кваліфікаційної категорії«спеціаліст вищої категорії»;

3. Пилип Наталія Василівна – присвоєння кваліфікаційної категорії«спеціаліст першої категорії»

Викладачі спеціальних дисциплін

1. Теличко Роман Володимирович – на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії»;

2. Деяк Михайло Васильович – присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

3. Гайович Тетяна Василівна – юрисконсульт (за сумісництвом) – присвоєння присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Майстри виробничого навчання

1. Величко Оксана Миколаївна – на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії»;

2. Величко Марина Іванівна – на встановлення 10 тарифного розряду;

3. Гербей Володимир Михайлович – на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та педагогічного звання«майстер виробничого навчання другої категорії»;

4. Федьо Галина Михайлівна – на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії»;

5. Ізяник Іван Іванович – на встановлення 10 тарифного розряду.

В 2015-2016 н.р. чергову атестацію проходили:

Викладачі загальноосвітніх дисциплін

1.Федина Світлана Михайлівна Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

2.Рошко Тетяна Іванівна Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Викладачі спеціальних дисциплін

1. Роман Інна Віталіївна Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

2. Рошко Михайло Іванович Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».

Майстри виробничого навчання

1.Боїшко Іван Іванович Підтвердження 12 тарифного розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії»;

2. Головка Віктор Миколайович Встановлення 10 тарифного розряду;

3. Пригара Михайло Васильович Підтвердження 10 тарифного розряду;

4. Нечипоренко Любов Павлівна Встановлення 12 тарифного розряду та присвоєння педагогічного звання «майстер виробничого навчання другої категорії»;

5. Дубович Галина Юріївна Встановлення 11 тарифного розряду.

В 2014-2015 н.р. чергову атестацію проходили:

1. Волощук Михайло Олексійович На відповідність займаній посаді та підтвердження раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження раніше присвоєному педагогічному званню «старший викладач»;

2. Ревть Ярослава Іванівна На відповідність займаній посаді та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

3. Росоха Тетяна Михайлівна На відповідність займаній посаді та підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»;

4. Чопик Роман Володимирович На відповідність займаній посаді, присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший викладач».

В 2013-2014 н.р. чергову атестацію проходили:
Педагогічні працівники

1. Рошко Михайло Іванович На відповідність займаній посаді методист, підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;

2. Ревть Ярослава Іванівна На відповідність займаній посаді практичний психолог, присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії».

Викладачі

1. Роман Іван Михайлович На відповідність займаній посаді, на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «викладач – методист»;

2. Крук Вікторія Володимирівна На відповідність займаній посаді , присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;

3. Драгула Анна Іванівна На відповідність займаній посаді , присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;

4. Гайович Тетяна Василівна На відповідність займаній посаді , присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;

5. Дякун Ольга Іванівна На відповідність займаній посаді , на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший викладач»;

6. Сайберт Едуард Володимирович На відповідність займаній посаді , на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

Майстри виробничого навчання

1. Бобик Василь Юрійович На відповідність займаній посаді , підтвердження 12 тарифного розряду та підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

2. Бобик Василь Васильович На відповідність займаній посаді та підтвердження 10 тарифного розряду;

3. Сенек Антон Антонович На відповідність займаній посаді , підтвердження 12 тарифного розряду та підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»;

4. Попадинець Омельян Михайлович На відповідність займаній посаді та підтвердження 10 тарифного розряду.