Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Про нас

Про нас

   Хустський професійний ліцей є державним професійно – технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує права громадян на здобуття професійно – технічної та повної загальної середньої освіти відповідно до їх інтересів та здібностей.
    Ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників з числа загальноосвітніх закладів на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класу) та повної загальної середньої освіти (після 11 класу).
      За час існування ліцею випущено близько 15 тисяч кваліфікованих робітників, багато з яких закінчили вищі навчальні заклади а деякі з них залишаються працювати у професійно технічних навчальних закладах на посадах викладачів, майстрів виробничого навчання, керівників підрозділів та інше.
    Для здійснення освітньої діяльності навчальний заклад має в своєму розпорядженні навчально-матеріальну базу оновлену новітнім обладнанням та інструментами що відповідають сучасним вимогам з метою задоволення потреб економіки у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках.
    Навчальний процес невпинно удосконалюється, модернізується і все більше відповідає вимогам світового простору та сучасним виробничим технологіям. І все завдяки злагодженій роботі всього колективу однодумців.

    Серед основних напрямків діяльності Хустського професійного ліцею є:
✔ Підготовка фахівців для будівельної, транспортної та промислової галузей регіону за державним замовленням.
✔ Підготовка фахівців за договорами про надання світніх послуг з фізичними і юридичними особами.
✔ Професійна підготовка, професійно – технічне навчання, перепідготовка, підвищення кваліфікації населення за договорами із Закарпатським обласним центром зайнятості.

      Для здійснення освітньої діяльності навчальний заклад має в своєму розпорядженні навчально-матеріальну базу, що складається з 18 кабінетів, 3 лабораторій, 8 виробничих майстерень, спортивного залу, тиру та актової зали на 240 місць, бібліотеки і читальної зали на 25 місць, спортивного майданчика. Навчальний процес у закладі забезпечує досвідчений педагогічний колектив викладачів та майстрів виробничого навчання.

       Із року в рік зростає авторитет навчального закладу як флагман освіти, лідера у підготовці кадрів високої якості та кваліфікації робітничих професій. Близько 400 учнів здобувають професії.

        Функції навчально – практичного центру:
    • Сприяння підвищенню якості професійної підготовки учнів закладу, перепідготовка безробітніх громадян, стажування робітників підприємств з використанням технологічних і виробничих інновацій.
        • Організація стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічної підготовки інших навчальних закладів на базі НПЦ.
     • Внесення пропозицій щодо вдосконалення навчальних програм із предметів професійно – теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння учнями новітніми матеріалами і технологіями.
      • Надання тренінгових, маркетингових, інформаційних, виробничих послуг з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед навчальним закладом.
      • Надання практичної та методичної допомоги професійно – технічним навчальним закладам регіону з питань впровадження у навчально – виробничий процес новітніх сантехнічних матеріалів і технологій.
     • Розроблення інформаційно – методичного супроводу, спрямованого на підвищення якості професійної підготовки, а саме: підручників, методичних рекомендацій, навчальних посібників, педагогічних програмних засобів, дидактичних матеріалів та інше.
     • Організація та проведення семінарів – практикумів, конференцій, засідань обласних методичних секцій та інших заходів з питань впровадження новітніх сантехнічних матеріалів, технологій при підготовці робітників будівельних професій.

     В нашому ліцеї можна здобути такі професії на базі середньої освіти (після 9 класу) навчаючись 3 роки.


1 – Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр;
2 – Монтажник санітарно – технічних систем і устаткування; газозварник;
3 – Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; рихтувальник кузовів;
4 – Монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур; маляр;
5- Електрогазозварювальник; Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;

 

    На базі повної загальної середньої освіти (після 11 класу), навчаючись 1 рік:


– Електрогазазварювальник;
– Монтажник гіпсокартонних конструкцій; штукатур; маляр;
– Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів;

 

      Всім учням які зараховані на навчання виплачується щомісячна державна стипендія у розмірі 1250 грн. Пільговикам сума подвоюється.


   Для вступу у ліцей потрібні такі документи:
☑ Заява;
☑ Атестат або свідоцтво про освіту (оригінал);
☑ Паспорт (ІД – картка) – копія 3 шт.;
☑ Медична довідка (форма 086-О);
☑ Довідка з місця проживання та про склад сім’ї;
☑ Ідентифікаційний код (копії 3 шт.);
☑ Фотокартки 3х4 (8 шт.);
☑ Папка на зав’язку (1 шт.);
☑ Копія документів, що дають право на пільги до вступу Хустського професійного ліцею;
☑ Конверт (1 шт.)

    Отож якщо ви бажаєте навчатись звертайтесь за адресою м. Хуст, вул. Свободи 1, довідка за телефоном (096)255-92-92
Також більше інформації можна знайти у вкладці “Абітурієнту/вступникам” 


       І пам’ятайте, що вибір професії є одним із найважливіших кроків у житті людини – тож необхідно дуже добре зважити при такому рішенні ким бути і чим займатися.
    Бо від цього у подальшому житті залежить моральне задоволення і самооцінка і водночас продуктивність праці та її якість.


     Якщо ви цікавитесь саме тими професіями, які можна здобути в Хустському професійному ліцеї не гайте часу – тут із радістю допоможуть стати професіоналом у вашій улюбленій справі.