Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

профорієнтаційні уроки

Профорієнтаційна робота

       Протягом березня 2023 року, працівники Хустського професійного ліцею спільно з фахівцем Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Мар’яна Боїшко, провели зі школярами 9-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, профорієнтаційні уроки на тему: «На порозі професійного вибору» та профорієнтаційні бесіди з елементами тренінга «Моя професія – мій наступний крок».

      Учні старших класів потребують якомога більше інформації про професії, можливості здобуття того чи іншого робітничого фаху. Щоб надалі зорієнтуватися у світі професій, пізнати глибше світ професій та здійснити усвідомлений вибір майбутнього фаху.

    Школярі охоче слухали інформацію про Хустський професійний ліцей, де можна здобути робітничі професії, як знайти головну справу свого життя, та охоче виконували запропоновані вправи, отримали профорієнтаційну інформацію та зарядились позитивом.

      Дякуємо керівникам навчальних закладів за сприяння та підтримку у проведенні профорієнтаційної роботи. Це важлива справа, яка об’єднувала та продовжує об’єднувати однодумців.