Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

профорієнтаційний тренінг

профорієнтаційний тренінг: «Правильний вибір професії – моє успішне майбутнє»

    14 листопада 2023 року, практичний психолог Пригара Т.Ф. провела для учнів ліцею профорієнтаційний тренінг: «Правильний вибір професії – моє успішне майбутнє»

   Мета тренінгу: ознайомити учнів з важливістю вибору професії в житті людини та основними видами професій, класифікацією професій за Є. Клімовим. Забезпечити учнів необхідним обсягом профорієнтаційних знань та навичок. Розвинути в ліцеїстів 1 та 2 курсу, уміння розуміти самого себе, свої потреби та нахили. Показати важливість та позитивні сторони «улюбленої роботи», допомогти учням визначити власні професійні інтереси в професії яку вони вже здобувають.

    Очікуваним результатом є формування усвідомленого ставлення учнів до дослідження і вирішення питань професії яку здобувають учні: самооцінка індивідуальних можливостей і їхнє співвідношення з вимогами різного типу професійної діяльності на ринку праці; обґрунтований вибір профільних напрямків знань, необхідних для майбутньої професії: самовиховання, само тренінги як професійно важливі якості в процесі навчання; вибір технології і розробка алгоритму професійного самовизначення.