Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Новорічні заходи

Новорічні заходи

17.12.2021 року, вітання до Дня святого Миколая, вітання до дня Нового Року та дня народження Христа, лунали у Хустському професійному ліцеї до дітей-сиріт та дітей позбавленим батьківського піклування а також дітей які мають статус дитини-інваліда і статус малозабезпечених. 
          Директор ліцею Роман І.М., заступник директора з НВР Теличко В.І., побажали злагоди і затишку у родинах, миру і спокою у країні, добра та любові кожному, хто долучився до Новорічного дійства. По закінченню вітань присутнім вручили солодкі подарунки.

     17.12.2021 року, у переддень святого Миколая Чудотворця на центральній площі м.Хуста, члени учнівського самоврядування Хустського професійного ліцею колективу “Коляда” під керівництвом О. Анишинця, урочисто взяли участь у відкритті головної ялинки в Хусті. Щирі колядки та привітання вітали до жителів та гостей міста Хуста.

30.12.2021 року, відбулись збори трудового колективу, директор ліцею Роман І.М. привітав усіх з наступаючими новорічними святами, побажав злагоди і затишку у родинах, миру і спокою у країні, добра та любові кожному, хто долучився до Новорічного дійства.
        Теплими щедрівками та колядками ансамбль «Весела Коляда» у складі учнів та членів учнівського самоврядування ліцею, на чолі з керівником гуртка О.О.Анишинець, привітали всіх присутніх учнів ліцею та трудовий колектив Хустського професійного ліцею з Новим роком та Різдвом Христовим.

Шановні друзі!


Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.
Бажаю щастя, здоров’я, миру, злагоди, достатку та перемог!
З Новим роком та Різдвом Христовим!


Директор Хустського професійного ліцею     Іван РОМАН