Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

Комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Новорічна вікторина «Переможний дракоша»

Новорічна вікторина «Переможний дракоша»

       22 грудня 2023 року, в КЗ «Хустський ПЛ» ЗОР відбулося новорічне свято для учнів ліцею у вигляді новорічної вікторини «Переможний дракоша». Новий рік! Це свято – одне з найулюбленіших, веселих, чарівних. Коли діти дорослішають і стають підлітками, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса та в МИР. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі з нетерпінням чекали цього дня, коли в ліцей завітає чарівна Новорічна казка з подарунками, веселими іграми та жартами. Чекали і дочекались!

     До гри були залучені команди від груп першого курсу та другого курсу, їхнім домашнім завданням було створити новорічну атрибутику, девіз та приготувати стінгазету. Оцінювали інтелектуальну гру журі у складі педагогічних працівників ліцею. Учні мали змогу позмагатись у 14 конкурсах: домашнє завдання;

  • 13 інтелектуальних запитань;
  • сюрприз із новорічним завданням;
  • конкурс «Біла скриня».

   Всі отримали задоволення від гри, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти та знання під час відповіді на запитання ведучих, проявили увагу, спритність в іграх. Всі 7 команд, не залежно від перемоги чи поразки отримали новорічні солодкі подарунки а переможці ще й блокнотики.