Комунальний заклад "Хустський професійний ліцей" Закарпатської обласної ради

комунальний заклад
"ХУСТСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"
Закарпатської обласної ради

Мова освітнього процесу: українська

Новини

Професійна орієнтація учнів шкіл Хустського району педагогами Хустського професійного ліцею

Протягом березня-квітня 2023 року педагоги Хустського професійного ліцею провели ефективну профорієнтаційну кампанію в школах. Захід був спрямований на допомогу учням обрати свою майбутню професію та підготувати їх до вступу. В процесі профорієнтації було охоплено більше 30 шкіл району.


Тиждень екологічного виховання

З 20 по 25 березня в нашому навчальному закладі було проведено Тиждень екологічного виховання. В рамках цього тижня  були проведені  різноманітні заходи: акції, вікторини,бесіди, лекції. Подібні заходи мають об'єднувати всіх навколо однієї мети – піклування про довкілля та підтримання навколишнього середовища у належному стані.


Участь в методичному тренінгу «Булінг: причини та профілактика»

23 березня 2023 року в Хустській спеціальній школі І-ІІІ ступенів Закарпатської обласної ради, практичний психолог Хустського професійного ліцею, Пригара Тетяна, прийняла участь в методичному тренінгу «Булінг: причини та профілактика». За організації департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА та ДВНЗ «УжНУ»


Профорієнтаційна робота

Протягом березня 2023 року, працівники Хустського професійного ліцею спільно з фахівцем Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Мар’яна Боїшко, провели зі школярами 9-11 класів загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, профорієнтаційні уроки на тему: «На порозі професійного вибору» та профорієнтаційні бесіди з елементами тренінга «Моя професія - мій наступний крок».


Участь у тренінгу-практикумі "Написання проєктів. Фонди ЄС"

З радістю повідомляємо, що педагоги ліцею успішно пройшли тренінг на тему "Написання проєктів. Фонди ЄС". Цей тренінг був спрямований на підвищення кваліфікації наших працівників з питань написання та подання проєктних заявок на отримання фінансування від Фондів Європейського Союзу.


Участь у тренінгу «Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О»

З 13 березня по 17 березня 2023 року, практичний психолог Хустського професійного ліцею Тетяна Пригара, успішно пройшла тренінг «Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП(ПТ)О» у межах навчального курсу «Розвиток підприємницьких навичок учнів», що проходив у рамках реалізації проекту «Розвиток підприємницьких навичок молоді для покращення адаптивності до по потреб ринку праці під час війни».


Використання сучасної системи Electude в освітньому процесі

Хустський професійний ліцей приєднався до навчальних закладів які використовують провідну світову систему інтерактивного навчання Electude. Майстром в/н Клованич І.І. на базі комп’ютерного класу організовано централізоване підключення учнів до системи та їх навчання.


Слава героям Карпатської України

В стінах ліцею відбувся круглий стіл, присвячений річниці Карпатської України на тему: "Карпатська Україна: сторінки історії", організованаткнижкова виставка на тему: "Біля джерел Карпатської України" та переглянуто документальний фільм "Бій на Красному полі".


Міжнародний день числа «Пі»

Викладачкою математики Пилип Н. В. 14 березня було проведено позакласний захід «Сила і магія числа», присвячений міжнародному дню числа. Учні були поділені на команди і змагалися у математичній ерудиції.


Святковий інтелектуальний турнір ерудитів «Що? Де? Коли?»

9 березня, в залі Комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», з нагоди дня народження Тараса Шевченка та чергової річниці проголошення незалежності Карпатської України, відбувся святковий інтелектуальний турнір ерудитів «Що? Де? Коли?», на якому зібралися найрозумніші, найкмітливіші та найактивніші студенти ліцеїв, коледжів та вузів міста, щоб визначити, хто ж гідний звання інтелектуалів.


Шевченківський тиждень

Кожного року в березні ми вшановуємо пам'ять великого Кобзаря - того, хто з'явився на світ, щоб стати совістю України, щоб пробудити її від тяжкого сну неволі. З 6 по 10 березня у Хустському професійному ліцеї було проведено Шевченківський тиждень.


Участь у волонтерській діяльності

Учні Хустського професійного ліцею, не залишились осторонь і вирішили взяти активну участь у волонтерській діяльності, зокрема – плести маскувальні сітки на потреби захисників України.


Державна кваліфікаційна атестація у групі Т-4 з професії «монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, маляр»

28.02.2023 р.  у Хустському професійному ліцеї відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі Т-4 з професії «монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, маляр».


Стажування майстрів виробничого навчання області з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

З 28.02.2023-02.03.2023 року на базі навчально-практичного центру з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Хустського професійного ліцею проходило стажування майстрів виробничого навчання, що дозволило залучити педагогів з різних районів та міст.


"Це рік нашої з вами незламності. Знаємо, що це буде роком нашої з вами перемоги!"

"24 лютого мільйони з нас зробили вибір: не білий прапор, а синьо-жовтий стяг. Не втеча, а зустріч. Зустріч ворога. Опір і боротьба"- президент України Володимир Зеленський. Тому учні Хустського професійного ліцею підготували подяку нашим захисникам, які зробили все, щоб цей рік був мирним для них.


День рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови, який світова спільнота відзначає 21 лютого, у Хустському професійному ліцеї відбулась книжкова виставка «Мова рідна, солов’їна»


Предметний тиждень з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

У рамках роботи методичної комісії будівельних професій з 13 по 17 лютого проведено предметний тиждень з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». У проведенні взяли участь учні групи №37, №Т4 , члени гуртка «Дизайн і архітектура сухого будівництва», майстри виробничого навчання, викладач спецтехнології, керівник гурткової роботи.


Предметний тиждень з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»

У рамках роботи методичної комісії будівельних професій з 13 по 17 лютого проведено предметний тиждень з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». У проведенні взяли участь учні групи №37, №Т4 , члени гуртка «Дизайн і архітектура сухого будівництва», майстри виробничого навчання, викладач спецтехнології, керівник гурткової роботи.


Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увіковічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2023 року Хустському професійному ліцеї, було проведено низку виховних заходів, що присвячені пам'яті подвигу учасників Революції гідності в Україні, та увіковічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.


День святого Валентина

День святого Валентина – популярне у всьому світі свято закоханих. Спочатку його відзначали лише у католицьких країнах. В Україні це свято почало набирати популярності на початку 90-х років. Класний керівник групи №11 Ольга Дякун провела виховну годину приурочену до дня Святого Валентина.


І етап олімпіади з професії "Штукатур"

У рамках роботи методичної комісії будівельних професій 16 лютого проведено І етап олімпіади з професії штукатур. В олімпіаді брали участь учні випускної групи №31. Учасники виконували трьохрівневі завдання (І рівень складності - 60 тестових завдань із чотирма варіантами відповідей (із яких -одна правильна), ІІ рівень складності -3 завдання на встановлення відповідності, ІІІ рівень складності – 2 завдання на складання послідовності дій технологічних операцій).


Година безбар’єрності

«Безбар’єрність стосується всіх, адже будь-хто протягом життя може потрапити в ситуацію соціального виключення. Безбар’єрність не про захист прав когось іншого, вона про рівні права для всіх, повноцінне життя кожної людини», саме з таким гаслом в Хустському професійному ліцеї пройшли виховні години безбар’єрності.


День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.


Благодійний забіг "Зігрій Героя"

05 лютого 2023 року в неділю у мальовничому Хусті відбувся благодійний забіг "Зігрій Героя", організований Ir-Run club за сприяння Хустської міської ради Хустська міська рада інформує, на підтримку наших захисників .


Віртуальний 3D-тур Хустським професійним ліцеєм

Учні гуртка «Комп’ютерна графіка» на чолі з викладачем інформатики та інформаційних технологій Вікторією Крук презентують віртуальний 3D-тур Хустським професійним ліцеєм.


105-та річниця битви під Крутами

До 105 річниці битви під Крутами в районній бібліотеці відбулася учнівська конференція. Участь у ній прийняли учні групи №16 професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, рихтувальник кузовів». Перед учнями виступив викладач історії Липчей Ю.О. та працівники бібліотеки. Учні підготували змістовні реферати та виступи. Учасники дійства вшанували героїв, які загинули в бою під Крутами хвилиною мовчання. На сам кінець учні переглянули фільм «Крути».


Допомога ЗСУ

Волонтерство є відносно новим явищем у діяльності закладів освіти. Для Хустського професійного ліцею це також новий вид діяльності як для керівника, так і для майстрів в/н та учнів, які самостійно ініціюють і проводять на добровільних засадах різноманітні акції та реалізують різноманітні проєкти. Так педагоги та учні ліцею зайняли свою громадянську позицію у допомозі Збройним силам України та здійснили ряд волонтерських заходів


Вітання до Дня святого Миколая, Нового Року та дня народження Христа дітей із соціальним статусом

19.12.2022 року, вітання до Дня святого Миколая, Нового Року та дня народження Христа, лунали у Хустському професійному ліцеї до дітей-сиріт та дітей позбавленим батьківського піклування, ВПО, а також учнів які мають статус дитини-інваліда і статус малозабезпечених сімей.


Привітання в Хустському міському ТЕРЦЕНТРІ

19.12.2022 року, в День святого Миколая, гурт «Коляда» Хустського професійного ліцею відвідав ХУСТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРЦЕНТР (Центр надання соціальних послуг) та привітав зі святами громадян похилого віку гарною колядою та добрим словом.


IMG_20221213_101341

Агітація щодо вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України

13.12.2022 року в приміщенні актової зали ліцею працівниками районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проведено агітацію. щодо вступу у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України.


IMG-f57d0860e1c81ed17b1f061fb58ecefa-V

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня 2022 р. проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.


20221207_162322

Святковий турнір ерудитів гри «Що? Де? Коли?»

07 грудня 2022 р., у залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я» відбувся святковий турнір ерудитів гри «Що? Де? Коли?» серед команд студентів ліцеїв, коледжів та вузів міста.


1669279739375

Предметний тиждень з професії "Штукатур"

Згідно плану роботи методичної комісії з 21.11.2022 по 25.11.2022 року проведено предметний тиждень з професії штукатур. У заходах взяли участь учні 1 та 2 курсу, майстри виробничого навчання та викладач професійно-теоретичної підготовки. З понеділка по п’ятницю  учні брали участь у вікторинах, конкурсах та професійному турнірі .


“ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО”

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Хустський професійний ліцей також взяв участь у вшануванні День пам’яті жертв Голодоморів та у зв’язку з 90–ми роковинами голодомору 1932-1933 рр. в Україні на майданчику перед Хустським краєзнавчим музеєм під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо».


Святкова гра «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді

16 листопада 2022 року, в залі Хустського міського центру позашкільної освіти «Сузір’я», до Міжнародного дня студента, учні Хустського професійного ліцею команда «Патріот України», прийняли участь у святковій грі «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді.


Тиждень української писемності та мови

З 07 по 11 листопада 2022 у Хустському професійному ліцеї пройшов тиждень української писемності та мови.


Екскурсія на сучасну СТО «BOSH»,  СТО «Kia Motors»

В рамках роботи гуртків технічної творчості учні ліцею мали можливість оглянути обладнання для ремонту кузовів автомобілів, обладнання для ремонту двигунів сучасних автомобілів. Ознайомитися з обладнанням для ремонту кузовів автомобілів. Відвідували учні сучасні станції технічного обслуговування «BOSH» та «Kia Motors»./span>


Національна акція «Все є Україна»

Хустський професійний ліцей долучився до національної акції «Все є Україна»: в Хуст прибув синьо-жовтий прапор, на якому учні профтехучилищ всієї країни вже написали побажання воїнам, і зараз естафету перейняв наш регіон.


Проведення в ліцеї «Уроку звитяги»

17, 18 жовтня 2022 року класними керівниками в Хустському професійному ліцеї проведено виховні години присвячені «Уроку звитяги». Метою виховних годин є бажання ознайомити учнів з історією сучасного державного свята – Дня захисника України та його народними витоками, прислів’ями і приказками про Україну,прищеплювати учням любов до Батьківщини, української культури, виховувати патріотично свідомих громадян, виховувати в учнів повагу до Вітчизни і людей, які її захищають, розвивати самостійність, уміння працювати в групах, формулювати і висловлювати власну думку, толерантно сприймати думки оточуючих.


До свята Покрови, Дня захисника та захисниць та Дня українського козацтва

З 10.10.2022 до 13.10.2022 р. , з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників та захисниць, Дня українського козацтва та Дня створення УПА, в бібліотеці створена книжкова виставка на тему: «І буде син, і буде мати, і будуть люде на землі….», де представлені книги, журнали, матеріали та ілюстрації.


Засідання Ради учнівського самоврядування

В актовій залі Хустського професійного ліцею 07 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради учнівського самоврядування, де зібрався актив всіх навчальних груп, з метою вибору голови Ради лідерів учнівського самоврядування.


Година спілкування «Історія виникнення книги та бібліотеки»

29.09.2022 року бібліотекар ліцею Ярославська М.І. провела для 26 групи, годину спілкування «Історія виникнення книги та бібліотеки». Книжкова виставка на тему: «Бібліотека – скарбниця знань, книга джерело знань».


Стаття в журналі "Математика"

Друк статей в педагогічних журналах є невід’ємною частиною методичної роботи викладачів. Так днями на адресу ліцею прийшов журнал «Математика», в якому надрукована стаття викладачки математики ліцею Пилип Наталії на тему: «У школі або вдома. Дистанційний урок засвоєння нових знань із алгебри».


День комп'ютерника і програміста

Тематичну виховну годину присвячену "Дню комп'ютерника і програміста"  провела викладачка інформатики та інформаційних технологій Крук В.В.

Свято першого дзвоника

01 вересня 2022 р. у Хустському професійному ліцеї відбулось свято першого дзвоника – урочиста лінійка, присвячена початку 2022-2023 навчального року.

Профорієнтація травень 2022

Профорієнтація в рамках проведення виїзних заходів до шкіл міста Хуст та Хустської ТГ протягом травня 2022 року.